Vadovo kreipimasis

Esame inovatyvi ir pažangi bendrovė, jau daugiau nei dešimtmetį verslo įmonėms ir viešojo sektoriaus organizacijoms teikianti projektų rengimo ir valdymo, tyrimų bei mokymų paslaugas.

Orientacija į klientą, jo lūkesčių tenkinimas, kokybės siekimas kiekviename žingsnyje – mūsų siekiamybė, o plėtra ir tobulėjimas – nuolatinė būsena.

Kaip įmonės vadovas negaliu nepasidžiaugti, kad įmonės apyvarta metai iš metų auga, vykdomi projektai vis sudėtingėja, klientų ratas plečiasi, o tuo pačiu tobulėjame ir mes. Geri rezultatai pasiekiami tik dirbant atidžiai ir atsakingai. Aukštai išlaikyti profesionalumo kartelę mums padeda pastovus tobulėjimas, sukaupta patirtis ir didžiausia įmonės vertybė – darbuotojai. Per ilgus veiklos metus UAB „Eurointegracijos projektai“ yra subūrusi didelį įvairių sričių profesionalų ratą – sociologų, ekonomistų, teisininkų, vadybos, pirkimų ir kitų specialistų.

Kaip ir iki šiol, šiais metais dirbsime ir stengsimės tobulėti trijose pagrindinėse srityse: projektų vadybos ir administravimo konsultacijų bei strateginio valdymo srityse, taip pat nuosekliai plėtosime tyrimų ir mokymų veiklą. Niekada nestovime vietoje, todėl savo siūlomas paslaugas tobulinsime ir modernizuosime. Šiais metais įmonė taip pat planuoja rinkai pasiūlyti ir naujų paslaugų.

„Eurointegracijos projektai“ artimiausiu metu turi ir veiklos plėtros planų – ketiname įsilieti į tarptautines Azijos rinkas.

Tikiuosi, kad mūsų kolektyvo kompetencija ir veržlumas bei teisingai pasirinkta ilgalaikė veiklos strategija leis sėkmingai dirbti ir ateityje – tęsti pradėtus ir įgyvendinti naujus projektus, kuriančius pridėtinę vertę klientams, o mūsų dėmesys klientui, operatyvumas ir profesionalumas padės pelnyti Jūsų pagarbą ir pasitikėjimą.

Direktorius
Edvinas Cybuličius
Edvinas Cibuliavičius

2015

UAB „Eurointegracijos projektai“ suteiktas sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje 2014“

2014

Balandžio 2 dieną UAB „Eurointegracijos projektai“ įrašyta į Valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą

2014

UAB „Eurointegracijos projektai“ suteiktas sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje 2013“

2013

Vasario 4 dieną paminėtas įmonės veiklos dešimtmetis

2011

Kovo 4 dieną UAB „Eurointegracijos projektai“ suteiktas socialinės įmonės statusas

2003

Vasario 4 dieną įsteigta UAB „Eurointegracijos projektai“

Mūsų misija:

Spręsti organizacijų problemas, tuo prisidedant prie pridėtinės vertės kūrimo

Mūsų vizija:

Inovatyvi ir pažangi strateginio planavimo bendrovė Baltijos šalyse

Mūsų vertybės:

Sąžiningumas
Profesionalumas
Atsakomybė
Pagarba

Mūsų partneriai:

UAB „Eurointegracijos projektai“ aktyviai plečia partnerių tinklą įvairiose pasaulio šalyse. Šiuo metu įmonės partneriai yra įsikūrę šiuose žemynuose:

  • Šiaurės Amerika
  • Azija
  • Europa

Mūsų sertifikatai: