planavimo-mokymai

Strategija prasideda nuo mažų žingsnių. Dabartinėje konkurencinėje kovoje strategijos reikšmė dažnai nuvertinama (ypatingai Lietuvoje). Visa tai galbūt sąlygoja faktas, kad net 83 proc. visų įgyvendinamų strateginių planų žlunga. Todėl nenuostabu, kad organizacijos netiki strateginių planų rengimo reikšme ir panaudojimu. Tačiau kaip išlikti konkurencinėje kovoje ir pasiekti aukštus rezultatus jei iš viso nežinai ko sieki?

Organizacija, kuri nežino kur eina, niekada ten ir nepaklius. Nors tai ir visiems įgrisusi frazė, bet ji labai reikšminga. Svarbūs sprendimai ir rezultatai nepasiekiami per 1-2 metus. Jų reikia siekti nuosekliai, investuojant laiką, lėšas ir žmogiškuosius išteklius. Tai gali užtrukti ir 5-10 metų. Įsivaizduokite, kiek laiko iššvaistysite, jei sprendimų nepriimsite šiandien ir neplanuosite ateities. Organizacija turi turėti strategiją kaip ir kiekvienas individas, siekiantis gyvenime įgyvendinti savo tikslus. Organizacijai tai atlikti yra dar sunkiau, kadangi ją sudaro daugybė asmenybių, turinčių skirtingus tikslus ir perspektyvas ateičiai.

Mūsų lektoriai organizacijas analizuoja vadovaudamiesi strateginiu žemėlapiu.

Didžiausią pelną ir vertę organizacijos sukuria įgyvendindamos skirtingas strategijas, kurdamos išskirtinius produktus ir paslaugas rinkoje.

Mūsų paslaugos dažniausia apima pačių strateginių planų rengimo moderavimą ir valdymą. Esame įsitikinę, kad pati organizacija ir jos nariai turi būti suinteresuoti kuriama strategija ir dalyvauti pačiame procese tiesiogiai.

Mūsų mokymo temos:

  1. Strateginių plėtros planų rengimas ir moderavimas
  2. Strateginių veiklos planų rengimas ir moderavimas
  3. Žydrųjų vandenynų strategijos

2014 m. balandžio 2 d. UAB „Eurointegracijos projektai“ Valstybės tarnybos departamento direktoriaus įsakymu Nr. 27V-2 yra įtraukta į valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą.

Organizuojame šiuos seminarus:

Prašome Jūsų susisiekti su mūsų konsultantais ir rasti bendrą sprendimą veiklai gerinti.