UAB „Eurointegracijos projektai“ Lietuvos Statistikos departamento užsakymu atliko „Atvykstamojo turizmo ketvirtinio statistinio tyrimo“ apklausą. Tyrimo metu UAB „Eurointegracijos projektai“ klausėjai per 21 darbo dieną apklausė 21 699 Lietuvą aplankiusius turistus

Po vieną savaitę birželio, rugpjūčio ir lapkričio mėnesiais klausėjai su svečiais iš užsienio bendravo Lietuvos oro uostų ir jūrų uosto laukimo salėse, geležinkelio ir autobusų stotyse, pagrindiniuose kelių pasienio kontrolės punktuose, viešbučiuose ir kitose netoli nuo pasienio ruožų esančiose vietose.

Atvykstamojo turizmo statistinį tyrimą Lietuvos Statistikos departamentas atlieka tris kartus per metus, t. y. antrą, trečią ir ketvirtą metų ketvirtį. Šio tyrimo tikslas – įvertinti atvykstančių į Lietuvą užsieniečių, jų kelionių ir nakvynių skaičių, kelionės tikslus, naudojamas transporto priemones, apgyvendinimo pasirinkimus ir kelionių išlaidas. Šie statistiniai duomenys naudojami turizmo statistinei informacijai rengti bei yra skelbiami Lietuvos statistikos departamento leidinyje „Turizmas Lietuvoje“.