2014 m. kovo mėn. UAB „Eurointegracijos projektai“ direktorius Simas Lubauskas ir Šveicarijos kompanijos “Parm Ltd.” generalinis direktorius Eduard Pfister pasirašė bendradarbiavimo sutartį. „Eurointegracijos projektai“ nuo šiol šią Šveicarijos konsultavimo, projektų valdymo ir strateginio vadovavimo kompaniją atstovaus Baltijos šalyse.

Jau 17 metų rinkoje veikianti „Parm Ltd.“ siūlo paslaugas ir produktus, padedančius didinti klientų vertę: įmonė parduoda procesų valdymo (identifikavimo, dokumentavimo, įgyvendinimo, kontrolės), konsultavimo, kaip patobulinti įmonės valdymą, vertinimo, darbuotojų mokymo, projektų įgyvendinimo, individualaus programavimo (duomenų bazių, intraneto kūrimo ir pan.) paslaugas. „Parm Ltd.“ savo klientams taip pat siūlo novatoriškus projektų valdymo ir vadovavimo sprendimus, tokius kaip pavojų ir galimybių valdymą ir modeliavimą, kelių projektų valdymą vienu metu, ankstyvo įspėjimo sistemą ir kitus šiuolaikiškus klientų poreikiams pritaikytus kompleksinius sprendimus.

„Parm Ltd.“ paslaugomis naudojasi daugiau nei 16 000 klientų 38 pasaulio šalyse. Pagrindiniai įmonės klientai yra bankai, draudimo kompanijos, informacinių technologijų, farmacijos, telekomunikacijų, sveikatos apsaugos bendrovės.

„Džiaugiamės savo partneriais pasirinkę tokią profesionalią ir novatorišką kompaniją. Tikimės sėkmingo bendradarbiavimo – “PARM Ltd.“ mums suteiks galimybę savo klientams pasiūlyti sudėtingą ir lanksčią projektų valdymo programinę įrangą, mes savo ruožtu atstovausime šią kompaniją Baltijos šalyse”, – sakė strateginio valdymo bendrovės „Eurointegracijos projektai“ direktorius Simas Lubauskas.

Daugiau informacijos apie „Parm Ltd.“: www.parm.com.