Š. m. gruodžio 18 d. Ukmergėje, Technologijų ir verslo mokykloje, surengta konferencija „Ukmergė – verslui, verslas – Ukmergei“, skirta aptarti viešojo ir privataus sektoriaus partnerystės skatinimo galimybes, siekiant teigiamų pokyčių Ukmergėje. UAB „Eurointegracijos projektai“ ir Ukmergės rajono savivaldybės suorganizuotoje verslo konferencijoje buvo diskutuojama apie verslo aplinkos Ukmergės rajone gerinimo galimybes, verslo ir viešojo sektoriaus bendradarbiavimo perspektyvas, aptartos kylančios problemos ir jų sprendimo būdai.

Konferencija sulaukė didelio susidomėjimo: joje dalyvavo daugiau kaip 70 Ukmergės miesto ir rajono verslininkų, žurnalistų ir kviestinių svečių.

Konferenciją įžanginiu žodžiu pradėjo Ukmergės rajono savivaldybės meras Vydas Paknys.

UAB „Eurointegracijos projektai“ atstovė Eglė Kuncaitytė – Kavaliauskienė apžvelgė verslo aplinkos Ukmergės rajone gerinimo galimybes, rengiamus strateginius verslo dokumentus, suformuotas strategines plėtros kryptis. LR Ūkio ministerijos Pramonės ir prekybos departamento direktorius Kęstutis Masalskis pasidalijo įžvalgomis apie pramonės plėtros perspektyvas Lietuvoje ir Europoje. Konferencijoje viešojo sektoriaus ir verslo bendradarbiavimo aktualijas pristatė verslo naujienų dienraščio „Verslo žinios“ vyriausiasis redaktorius Rolandas Barysas.

Konferencija užbaigta paneline diskusija „Ukmergė – verslui, verslas – Ukmergei“. Diskusijoje, kurią moderato Žinių ekonomikos forumo direktorius Edgaras Leichteris, aktyviai dalyvavo, savo patirtimi dalinosi, kritiškai vertino ir savo idėjas pateikė konferencijos pranešėjai, UAB „Narbutas furniture company“ akcininkas Petras Narbutas, Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvo direktorė Angelė Andrikonienė ir UAB „Likmerė“ generalinis direktorius Mindaugas Kasmauskis. Diskusijų metu kalbėtasi, kaip prie Ukmergės plėtros gali prisidėti Ukmergės verslininkai, kokios problemos kyla mezgant ryšius tarp privataus ir viešojo sektoriaus.

Diskusijos dalyvis, UAB „Narbutas furniture company“ akcininkas Petras Narbutas, pristatęs savo įmonės veiklą ir galimas verslo sektoriaus iniciatyvas Ukmergės rajone, pateikė siūlymą steigti fondą „Verslas – Ukmergei“. Ši idėja sulaukė konferencijos dalyvių pritarimo ir palaikymo.

Renginį vainikavo verslo iniciatyvų rajone nominacijų teikimas. Pirmoji nominacija „Už jaunimo kūrybiškumo ir verslumo skatinimą” atiteko UAB „Likmerė” generaliniam direktoriui Mindaugui Kasmausiui. Antroji nominacija „Už Ukmergės vardo garsinimą 2013 m.“ buvo įteikta UAB „Ukmergės pramonės parkas“ administracijos direktorei Tatjanai Ivanauskienei. Nominacijos “Už visuomeniškumo ir bendruomeniškumo skatinimą 2013 m.” laureatu tapo UAB „Vilkmergės alus“.

Ukmergės rajono savivaldybės nuotraukos