Kvietimas dalyvauti nuotoliniuose mokymuose „Sveika Širdis! Sveikas Gyvenimas!“ 

Šalčininkų rajono savivaldybės administracija kartu su įmone UAB „Eurointegracijos projektai“ organizuoja nuotolinius mokymus „Sveika Širdis! Sveikas Gyvenimas!“ ir kviečia juose dalyvauti. Mokymai vykdomi pagal projektą „Sveikatos ugdymo priemonių gerinimas Šalčininkų rajone“.

Mokymai yra skirti visiems Šalčininkų rajono savivaldybės bendruomenės nariams, kurie nori sužinoti ligų atsiradimo priežastis ir kaip galima to išvengti.  Širdies ir kraujagyslių, užkrečiamos ligos (COVID-19, gripas) bei stresas – susirgimai, kurie daro įtaką mūsų sveikatai ir dažnai sukelia įvairius organizmo sistemų sutrikimus. Supratus ligų atsiradimo priežastis, keičiant mitybos įpročius, fizinį aktyvumą, požiūrį į stresines situacijas, galima išvengti daugelio susirgimų ir jaustis sveikai, darbingai bei pozityviai.

Mokymai vyks nuotoliniu būdu per „Zoom“ programą. Visą su mokymais susijusią informaciją atsiųsime prieš mokymus į dalyvio nurodytą el. paštą.

Užsiėmimus ves Voldemaras Giedrimas –  lektorius ir medicinos gydytojas.

Dalyvavimas mokymuose – nemokamas. Mokymų trukmė – 6 valandos. Dalyvių skaičius – ribotas. Būtina išankstinė registracija. Pirmenybė teikiama anksčiau užsiregistravusiems. Surinkus dalyvių grupę, registracija nutraukiama. Apie registracijos į mokymus patvirtinimą / nepatvirtinimą el. paštu bus informuotas kiekvienas besiregistruojantis į mokymus.

Į mokymus galite registruotis pasirinkę jums tinkamą mokymų dieną ir paspaudę prie jos nuorodą į registraciją:

Kviečiame pasinaudoti organizuojamais nemokamais mokymais ir aktyviai registruotis bei pasidalinti šia informacija su tais, kam gali būti aktualu. Dėl išsamesnės informacijos galite kreiptis tel. 8 640 65290 arba el. p. simaitiene.irina@gmail.com

Kvietimas dalyvauti nuotoliniuose mokymuose „Sveika Širdis! Sveikas Gyvenimas!“