Keliaujant dažnas turistas ieško ne tik komforto, bet ir potyrių, renkasi netradicines pramogas, kulinarinius atradimus, edukacijas, vietos papročių pažinimą, o tai neabejotinai skatina turizmo verslo populiarėjimą ir plėtrą.

Siekiant prisitaikyti prie turistų poreikių ir išlikti konkurencingu rinkoje, ypač svarbu būti atradus savo verslo modelio kryptį bei gebėti įtraukti regionų ir vietos bendruomenes.

Mokymai „TURIZMAS – VERSLO GALIMYĖS REGIONUOSE“ suteikia mokymų dalyviams žinių apie turizmo formas, jų kryptis Lietuvoje ir pasaulyje bei suteikia reikiamų žinių, padedančių surasti savo veiklos kryptį ir sukurti regiono turizmo verslo modelį.

Mokymų metu susipažįstama su sėkmės pavyzdžiais, turizmo tendencijomis, padedančiomis surasti savo regiono išskirtinumą, įgytos žinios leis išgryninti konkrečios bendruomenės verslo kryptį ir bendradarbiavimo galimybes.

Siūlome Jums ar Jūsų organizacijai dviejų dienų mokymus, kurių metu dalyviai įgis ne tik teorinių žinių, bet ir sukaups praktinį bagažą bei iš mokymų išeis su SAVO projekto idėja.

 

Dėl paslaugų kreiptis:

Agnė Kanapeckaitė

UAB „Eurointegracijos projektai“ pardavimų vadovė
El. paštas: a.kanapeckaitė@eip.lt
Mob. tel. +370 613 84159