Retai kada į organizacijos vystymą žvelgiama ne iš „pelno gavimo“, o iš „pelno išsaugojimo“ perspektyvos. Įvykstant rizikoms dažnu atveju organizacijos patiria nenumatytą vadybinę bei finansinę žalą, tačiau rizikos valdymas Lietuvos organizacijose vis dėlto nėra populiarus.

UAB „Eurointegracijos projektai“ direktorius Simas Lubauskas teigia, kad: „Rizikų valdymas yra nepopuliarus, nes nėra patogaus instrumento, padedančio numatyti rizikos rodiklį ir jo pasireiškimo tikimybę bei galimą rizikos vertę. Rizikų valdymo sistemos parengimas ir automatizavimas tiksliai ir duotuoju momentu gali parodyti galimą praradimą, todėl rizikų valdymas tampa daug aktualesnis.“

EIP diegdami rizikų valdymo sistemas, siekia rizikų valdymą paversti nuosekliu procesu, susietu su įmonės strategija, vadybos ir programinės įrangos instrumentais, personalo valdymu. Šį tikslą įgyvendiname:

– identifikuodami rizikas;

-įvertindami rizikos pasireiškimo tikimybę ir žalą, išreikštą finansine išraiška;

– išmatuodami rizikų tikimybes;

-susiedami rizikų valdymą su organizacijų strateginio valdymo tikslais.

Mūsų diegiama rizikų valdymo sistema yra automatizuota ir naudojama kaip įrankis, skaičiuojantis organizacijoje vykstančių pokyčių arba nenumatytų negatyvių įvykių tikimybę.

Ar esate pasiruošę įsivertinti jūsų verslui gresiančias rizikas?

Dėl paslaugų kreiptis:

Simas Lubauskas
UAB „Eurointegracijos projektai“ direktorius
El. paštas: s.lubauskas@eip.lt
Mob. tel. 8 652 65807