parm-produktai

UAB „Eurointegracijos projektai“ 2014 m. kovo mėn. pradėjo bendradarbiauti su Šveicarijos konsultavimo, projektų valdymo ir strateginio vadovavimo kompanija „PARM Ltd.“, ir nuo šiol savo klientams galime pasiūlyti jau ne vienerius metus užsienyje taikomus „PARM Ltd.“ produktus.

Bendradarbiaudami su 17 metų rinkoje veikiančia ir 38 pasaulio šalių organizacijoms ir verslo įmonėms produktus parduodančia „PARM Ltd.“, mes savo klientams siūlome PARM produktus:

  • Strateginis modelis myPARM RFS

Komunikacija (momentiniai pranešimai, užduočių valdymas), strateginis planas, subalansuotų rodiklių sistema (BSC), pagrindiniai veiklos rodikliai (KPI), tikslai, leistinieji nuokrypiai, sukelto poveikio sąsajos, iniciatyvos, kelių organizacinių vienetų derinimas, valdymas, rizika ir atitikimas, portfelio optimizavimas, vertinimas pamatuotais strateginiais kriterijais, modeliavimas (Monte Carlo), išankstinio perspėjimo signalo sistema.

  • Projekto modelis myPARM PM

Idėjų generavimas, WBS, GANTT, biudžeto sudarymas, resursų paskirstymas, registruota informacija (svarstomi klausimai, kasdieninė informacija ir kt.), rizikos ir galimybių valdymas, darbo eigos valdymas, laikas ir duomenys, gautos vertės analizė, sąskaitų išrašymas, projekto apskaita, įmonės turinio valdymas, formų ir ataskaitų ruošimas, metodinė pagalba (PRINCE2, PMBoK, ICB) ir kt.

PARM praktiniai pavyzdžiai ir taikomi metodai: