valdymo-mokymai

Šiuolaikinių organizacijų veikla yra daugiausia paremta projektiniu valdymu. Naujai kuriami produktai, įvairios iniciatyvos dažniausia įgyvendinami kaip atskiri savo pradžią ir pabaigą turintys projektai. Projektų valdymo patirtis ir jos taikymas tampa konkurenciniu veiksniu šiandieninėje konkurencinėje aplinkoje.

Tyrimai rodo, kad „net 2/3 įgyvendinamų projektų vėluoja“, o „beveik 34 proc. iš viso yra nutraukiami“.

Ši statistika yra iškalbinga, kai pradedama analizuoti šių praterminuotų projektų vertes ir dažniausiai sudaromą žalą organizacijai.

Mūsų siekis – suteikti kuo daugiau žinių apie projektų valdymą Lietuvoje panaudojant PMP, Agile, Scrum metodologijas. Mūsų lektoriai yra įgiję tarptautinius PMP, SCRUM MASTER sertifikatus, nuolat kelią kompetenciją ir kvalifikaciją tarptautiniuose simpoziumuose, seminaruose, konferencijose.

Projektų valdymo mokymai vedami pagal PMI® (angl. Project management institute) rekomenduojamą metodologiją ir PMBoK išdėstytas žinių sritis (temas):

  1. Projektų valdymo integralumas (integracija)
  2. Projektų apimties valdymas
  3. Projektų laiko valdymas
  4. Projektų išlaidų valdymas
  5. Projektų kokybės valdymas
  6. Projektų žmogiškųjų išteklių valdymas
  7. Projektų komunikacijos valdymas
  8. Projektų rizikų valdymas
  9. Projektų pirkimų valdymas

Pasaulyje sparčiai populiarėjant projektų valdymui pagal Agile metodologiją, rengiame projektų valdymo mokymus taikydami Scrum metodologiją. Šiuos projektų valdymo būdus taikome savo organizacijoje dėl to esame pasirengę šias žinias perduoti Jūsų organizacijai ir kolektyvo nariams.

2014 m. balandžio 2 d. UAB „Eurointegracijos projektai“ Valstybės tarnybos departamento direktoriaus įsakymu Nr. 27V-2 yra įtraukta į valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą.

Organizuojame šiuos seminarus:

Prašome Jūsų susisiekti su mūsų konsultantais ir rasti bendrą sprendimą veiklai gerinti.