MŪSŲ KOMANDA

Darius Gurskis

Vadovaujantis partneris,

direktorius

 

 

 

 

El. paštas:

 d.gurskis@eip.lt

Mob. +370 652 65802

Justina Pociukonė

Partnerė, Projektų

rengimo skyriaus vadovė,

PRINCE2®

 

 

 

El. paštas:

j.pociukone@eip.lt

Mob.: +370 612 73003

Agnė Kanapeckaitė

Asocijuota partnerė,

Pardavimų

vadovė

 

 

 

El. paštas:

a.kanapeckaite@eip.lt

Mob. +370 613 84159

Irinijus Steponavičius

Mokymų skyriaus vadovas

 

 

 

 

 

El. paštas:

i.steponavicius@eip.lt

Mob. +370 656 76391

Katažina Krukovska

Mokymų projektų vadovė

 

 

 

 

El. paštas:

 k.krukovska@eip.lt

Mob. +370 698 07494

Sofija Kogan

Projektų vadovė

 

 

 

 

El. paštas:

 s.kogan@eip.lt

Mob. +370 685 13288

Asta Adamonytė

Projektų vadovė

 

 

 

 

El. paštas:

 a.adamonyte@eip.lt

Mob. +370 620 48697

Laura Cibulytė

Projektų vadovė

 

 

 

 

El. paštas:

 l.cibulyte@eip.lt

Mob. +370 687 34562

Laura Teišerskienė

Projektų vadovė

 

 

 

 

El. paštas:

l.teiserskiene@eip.lt

Mob. +370 682 66749

Aidas Pelenis

Analitikas

 

 

 

 

El. paštas:

 a.pelenis@eip.lt

Mob.: +370 614 59091

Vaidotas Martinkus

Analitikas

 

 

 

 

El. paštas:

v.martinkus@eip.lt

Mob.: +370 658 49091

Lukas Lubauskas

Analitikas

 

 

 

 

El. paštas:

 l.lubauskas@eip.lt

Mob. +370 690 14000

Rokas Badaras

Analitikas

 

 

 

 

El. paštas:

 r.badaras@eip.lt 

Mob.: +370 656 76320

Jurgita Gruodienė

Projektų administravimo

skyriaus vadovė

 

 

 

El. paštas:

j.gruodiene@eip.lt

Mob. +370 68854107

Jūratė Noreikienė

Personalo vadybininkė

 

 

 

 

El. paštas:

 j.noreikiene@eip.lt

Mob. +370 663 71454

Ilona Bogdanovičienė

Administratorė

 

 

 

 

El. paštas:

 administracija@eip.lt

Mob. +370 656 79288

Kviečiame prisijungti

 

 

 

 

 

El. paštas:

info@eip.lt

Mob. +370 5 2430177

KARJEROS GALIMYBĖS

Kuriame aplinką, kuri motyvuotų, įkvėptų, skatintų norą siekti daugiau. Mūsų tikslas – efektyvus ir kokybiškas darbas, ko pagrindas – iniciatyvūs ir pažangos svarba tikintys darbuotojai.

Jeigu atitinkate šias savybes ir turite kompetencijų konsultacijų srityje, kviečiame prisijungti prie mūsų kolektyvo. Siųskite savo gyvenimo aprašymą adresu info@eip.lt. Peržiūrėję jį, susisieksime su Jumis.

Dirbdami EIP Jūs prisidedate prie mūsų šalies ateities formavimo!