Kūrybiška bendruomenė – vieninga bendruomenė.

Siekdami kelti socialinį sąmoningumą ir stiprinti vietos bendruomenių ryšius įvairiose Lietuvos savivaldybėse, inicijuojame projektą „Sienos kalba“. Tai konkursas, kviečiantis kalbėti apie socialines problemas per vizualinės saviraiškos prizmę.

Konkurso eigoje bendruomenių atstovus kviesime teikti idėjas sienų tapybos projektams. Geriausių idėjų autorius pakviesime tolesniam bendradarbiavimui, kurio metu su savanorių, menininkų ir kitų įtrauktų grupių (socialinės rizikos paauglių, neįgaliųjų ir kt.) pagalba idėja bus perkeliama ant miesto sienų. Kaip šio projekto mecenatas, teiksime finansavimą konkursą laimėjusių projektų įgyvendinimui bei galimai įtrauksime ir papildomus rėmėjus.

Tikimės, kad ši iniciatyva ne tik suburs iniciatyvius ir kūrybiškus žmones, bet ir sukurs naujus traukos centrus bei padės pritraukti daugiau lankytojų į rečiau lankomas Lietuvos vietas. Ne paslaptis ir tai, kad meninės priemonės leidžia iš naujos perspektyvos pažvelgti į esamas socialines problemas bei bendruomenės aktualijas, tad taip pat sieksime, kad šis projektas skatintų konstruktyvią diskusiją apie teigiamus pokyčius, kurie labiau suvienytų vietos bendruomenes bei taptų langu į gražesnę, šviesesnę jų ateitį.