Kviečiame asmens sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojus kelti kvalifikaciją!

Bendradarbiaudami su aukštos kvalifikacijos ir ilgametę patirtį turinčiais lektoriais šiuo metu vykdome Ankstyvojo alkoholio vartojimo rizikos įvertinimo ir pagalbos alkoholį vartojantiems asmenims kvalifikacijos kėlimo mokymus šeimos gydytojams, akušeriams, slaugytojams, medicinos psichologams, psichiatrams ir kardiologams.

Mokymai vyksta nemokamai visos Lietuvos mastu: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Telšiuose, Utenoje, Tauragėje, Ukmergėje, Prienuose bei kituose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Siekiama apmokyti ir pakelti kvalifikaciją 2 000 asmens sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojų. Išklausyti mokymai bus įskaitomi į specialisto privalomojo tobulinimo trukmę.

Renginiai vyksta įvairiausių viešbučių konferencijų salėse. Vaišiname gardžiais pietumis bei skania kava su užkandžiais.

Maloniai kviečiame paminėtų sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojus atvykti į mokymus, kelti kvalifikaciją, o kartu susitikti su kolegomis, pabendrauti ir gerai praleisti laiką.

Dėkojame Respublikinis priklausomybės ligų centras darbuotojams už sklandų bendradarbiavimą įgyvendinat šį projektą!

Dėl mokymų turinio ir laiko prašome kreiptis į mūsų mokymų projektų vadovę Katažiną Krukovską el. p. k.krukovska@eip.lt, tel. +370 (607) 73906. Ji suteiks visą Jus dominančią informaciją.